Reklama

Motoserce 2026 w Otwocku. Motocykliści oddali serce najmłodszym

Motocykliści z Otwocka zrobili akcję, na której najważniejsza była pomoc dzieciom.
Motoserce 2026 w Otwocku. Motocykliści oddali serce najmłodszym

Autor: Agnieszka Jaskulska

W sobotę, 9 maja w centrum miasta odbyła się kolejna otwocka edycja ogólnopolskiej akcji Motoserce. Wydarzenie zorganizowali motocykliści z Zryw MC Poland z Otwocka, a tegoroczna zbiórka krwi była dedykowana najmłodszym pacjentom.

Na ul. Andriollego, przy zielonym placu, stanął specjalny ambulans, w którym można było oddać krew. Do akcji zgłaszali się nie tylko motocykliści, ale też mieszkańcy, którzy chcieli wesprzeć ważną sprawę. 

– Do oddania krwi zgłosiło się 39 wspaniałych osób. Po weryfikacji medycznej krew oddało 23 dawców. Łącznie zebraliśmy 10,35 litra bezcennego „leku”, który trafi do potrzebujących dzieci. Dziękujemy każdemu z was za cierpliwość, odwagę i wielkie serce. To dzięki wam 18. edycja Motoserca w naszym mieście zakończyła się sukcesem – mówią motocykliści.

Na miejscu nie brakowało motocyklowego klimatu. Mieszkańcy mogli obejrzeć maszyny z bliska, porozmawiać z ich właścicielami i spotkać się z ludźmi, którzy od lat angażują się w akcje pomocowe w Otwocku. Dla krwiodawców przygotowano także upominki oraz loterię z nagrodami rzeczowymi. 

Fot. Agnieszka Jaskulska
Fot. Agnieszka Jaskulska
Fot. Zryw MC Poland
Fot. Zryw MC Poland
Fot. Zryw MC Poland
Fot. Zryw MC Poland
Fot. Agnieszka Jaskulska
Fot. Agnieszka Jaskulska
Fot. Agnieszka Jaskulska

Czytaj także:

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama