Piknik w Muzeum Ziemi Otwockiej: Vivat 3 Maja!

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Święta Konstytucji 3 Maja w Muzeum Ziemi Otwockiej! Jak co roku, czeka na Państwa wyjątkowy piknik pełen atrakcji.
Start o godzinie 13:00!
Wstęp na wszystkie atrakcje jest darmowy!
W godzinach 13:00–17:00 wspólnie świętujemy Narodowe Święto Trzeciego Maja – będzie uroczyście, radośnie i rodzinnie!
Poniżej prezentujemy pełen harmonogram wydarzenia:
- 13:00 – Uroczyste otwarcie z udziałem Uniwersytet III Wieku w Otwocku
- 13:30 – Wykład „100-lecie przed Konstytucją”
- 14:30 – Koncert Otwocka Orkiestra Dęta
- 15:30 – Piknikowanie przy ognisku
A przez cały dzień czekać będą dodatkowe atrakcje:
- strefa artystyczna Klub Mlądz (m.in. robienie patriotycznych przypinek)
- gry planszowe
- strzelnica łucznicza
- zwiedzanie skansenu militarnego
- muzyka na żywo
Organizatorzy:
Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
Otwock, miasto z dobrym klimatem
Klub Mlądz
Muzeum Ziemi Otwockiej
Źródło:
Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
Data dodania:
02.05.2025 11:16
Wyświetleń:
458
ID wydarzenia:
985
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
Przejdź do kategorii
Budownictwo, dom i ogród Finanse Gastronomia i catering Kultura i Sztuka Komunikacja i Transport Komputery i Internet Zdrowie Agencje marketingowe & Reklama Motoryzacja Salony kosmetyczne, fryzjer Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia Sport & rekreacja Turystyka Media Lokalne Galerie handlowe Usługi
Reklama